Reklama

Reklama

Piknik rodzinny w Bielawkach

Opublikowano: pon, 15 cze 2015 11:53
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 13 czerwca 2015 r. w punkcie przedszkolnym „Kolorowy Świat” w Bielawkach odbył się pierwszy w historii przedszkola Piknik Rodzinny. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Część artystyczna przygotowana przez przedszkolaków wywołała wiele radości i wprowadziła gości w miły rodzinny nastrój.Prezentacja prac i ich licytacja była zaciętą zdrową rywalizacją w walce o dzieła małych artystów. Pieniądze pozyskane w ramach powyższego zostaną przekazane na wspólne wyjście dzieci do kina. Podczas wydarzenia odbyło się wiele konkursów. „Coś słodkiego dla każdego” - z degustacją wypieków, konkurs wokalno – artystyczny „Zdrowa piosenka”, a także „Sportowo znaczy zdrowo” – konkurencje sportowe. Laureatów i pozostałych uczestników nagrodzono prezentami i dyplomami.

Reklama

Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę. Przedszkolaki i wszystkie przybyłe na piknik dzieci mogły skorzystać z wielu zróżnicowanych kącików zabawy i relaksu. Zjeżdżalnia i mega trampolina z PARTY PROJEKT skupiały tłumy dzieciaczków. Dla zainteresowanych spędzaniem czasu w twórczy sposób zorganizowano Kącik Bobasa, gdzie odbywały się zajęcia plastyczne.

Pracownicy LEO MARKET przygotowali dla uczestników wiele ciekawych propozycji spędzania wolnego czasu. Wielkie kształtki pozwoliły uczestnikom wykazać się siłą i możliwością tworzenia własnych projektów budowlanych. Również wielką uwagę dzieci zwróciło Laboratorium Małego Chemika, gdzie uczestnicy dokonywali różnych doświadczeń a ich efekty zaskakiwały nawet dorosłych. Zabawom towarzyszyli klauni rozśmieszający uczestników.

Podczas trwania pikniku INDIANIE ŚWIATA zabierali dzieci w tajemniczy świat. Tu można było spróbować swych sił w strzelaniu z łuku, obejrzeć tipi i zobaczyć stroje indiańskie. Największym powodzeniem w tej dziedzinie cieszyła się zmotoryzowana maskotka województwa łódzkiego – bizon. Tu nawet dorośli nie mogli powstrzymać się od wspólnej przejażdżki tak wyjątkowym autem.

Nie była to jednak jedyna atrakcja z cyklu motoryzacji – dźwięk rozgrzanych motorów przykuł uwagę wielu gości. Tu dzieci mogły obejrzeć błyszczące jednoślady a dzięki uprzejmości ich właścicielom skorzystać z przejażdżki.

Ponadto podczas imprezy każda kobieta mogła zrobić sobie profesjonalny makijaż i przetestować kosmetyki firmy AVON i uczestniczyć w konkursie z nagrodami.

Dzieci wspaniale bawiły się także malując figurki gipsowe z cyklu „Jeż lubi zjeść”. Podczas warsztatów plastycznych mali malarze ujawniali swe talenty artystyczne.

Zwierzęta z balonów, salon urody i tatuażu oraz wata cukrowa cieszyły się wielkim powodzeniem. W ramach spotkania zorganizowano również kącik porad prawidłowego żywienia. Dodatkową atrakcją był grill i kawiarenka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)