Reklama

„Pływać każdy może”

Opublikowano:
Autor:

„Pływać każdy może” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejny sukces stowarzyszenia „Wspólny dom”. Pracownicy organizacji wygrali Kutnowski Konkurs na Mikrodotacje. Dofinansowane mogły być inicjatywy oddolne, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego w następujących sferach pożytku publicznego:- ochrony i promocji zdrowia- kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego- wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Projekt „Pływać każdy może” skierowany będzie do dzieci w wieku 5 – 14 lat uczęszczających do świetlicy „Rodzinka” - planowane jest objęcie działaniami 20 podopiecznych.

Każde dziecko weźmie udział w ośmiu 60 minutowych zajęciach prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów na krytej pływalni Aquapark Kutno. Nauka pływania będzie odbywać się 1 raz w tygodniu w dwóch grupach liczących po 10 osób. Podczas zajęć dzieci zostaną zapoznane z podstawowymi zasadami bezpiecznego zachowania w wodzie. Motorem napędzającym udział w projekcie jest wyrównywanie szans w postaci ułatwienia dostępu do korzystania z pływalni krytej, a także zapobieganie wadom postawy.

Dofinansowane działania będą realizowane do 30 listopada 2016 roku. Konkurs jest współfinansowany jest ze środków Programu FIO realizowanego przez MRPiPS, środków samorządu województwa łódzkiego i środków Miasta Kutno.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE