Reklama

Reklama

Po Kutnie jeździ samochód fundacji, z megafonu niesie się hasło: "Pigułka aborcyjna zabija" [FOTO]

Opublikowano: czw, 3 mar 2022 10:59
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Chcą uświadamiać społeczność czym jest aborcja, która uważają za ludobójstwo naszych czasów. Do Kutna zawitali dziś przedstawiciele Fundacji Pro - Prawo do Życia.

Reklama

O tym, że w Kutnie odbędzie się protest "Prawo do życia - stop biznesowi śmierci" informowaliśmy wczoraj na łamach naszego portalu. Planowo, od godziny 10:00 do godziny 13:00 na ul. Wyszyńskiego nr 5 w Kutnie, na parkingu przed sklepem Kaufland miało odbyć się małe zgromadzenie z udziałem 2 - 3 osób, uświadamiających mieszkańców w kwestii aborcji. 

Na parkingu pod mareketem przedstawicieli Fundacji Pro - Prawo do Życia próżną jednak szukać. Nie oznacza to, że nie pojawili się w naszym mieście. Po Kutnie jeździe samochód obklejony antyaborcyjnymi plakatami, m.in.: "Pigułka aborcyjna zabija". Takie też hasła niosą się z megafonu. 

Organizatorem akcji jest Adam Wiśniewski

- Cel ten realizujemy poprzez pokazywanie prawdy o aborcji przy pomocy zdjęć jej ofiar – zabitych dzieci. Dlaczego wykorzystujemy taką metodę, co decyduje o jej skuteczności i na czym opiera się jej wpływ na zmianę postaw wobec procederu aborcji? Kiedy prześledzimy historię największych kampanii na rzecz zapobiegania ludobójstwom, możemy dostrzec między nimi wspólne cechy, jednak najważniejszą z nich jest to, że wszystkie one w swoich działaniach pokazywały zdjęcia ofiar - piszą działacze Fundacji Pro - Prawo do Życia.

Jak podkreślają aborcja jest ludobójstwem naszych czasów.

- Także w tym przypadku ofiary są niewidoczne dla społeczeństwa, odmawia się im podstawowych praw, w tym najważniejszego – prawa do życia, dehumanizuje się je, nazywając „zlepkiem komórek” - zaznaczają przedstawiciele PRO - Prawo do Życia.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)