Reklama

Reklama

Po urodzeniu ważył 700 gramów: rodzice proszą o pomoc

Opublikowano: czw, 30 sty 2020 11:08
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gabryś urodził się w 2018 roku w 29 tygodniu ciąży z powodu zagrażającej zamartwicy oraz głębokiej hipotrofii. Ważył zaledwie 700 gramów. Przez wiele miesięcy walczył o życie, w tym siedem tygodni na Intensywnej Terapii. Większość dolegliwości, na jakie go wówczas leczono (niewydolność oddechowa, dysplazja oskrzelowo-płucna, cytomegalia), zagrażała jego życiu.

Reklama

Dziś chłopczyk jest opóźniony psychoruchowo. Nie chodzi samodzielnie i nie mówi jak jego rówieśnicy, tylko gaworzy. Nadal ma niedobór wzrostu i masy ciała. W związku z powyższym, niezmiennie pozostaje pod opieką całej listy specjalistów i terapeutów, m.in. fizjoterapeuty, logopedy, pedagoga, psychologa, neonatologa, pulmonologa, audiologa, okulisty, kardiologa, neurologa i chirurga. W związku z niską odpornością, dziecko często choruje na zapalenia płuc i oskrzeli z dusznościami, dlatego też bywa często hospitalizowany. Istnieje podejrzenie astmy oskrzelowo-płucnej.

Synek wiele już wycierpiał z powodu swoich chorób, a terapii wymaga także jego strefa emocjonalna (boryka się z umiarkowaną nadpobudliwością psychoruchową). Państwa pomoc kierowana do naszego dziecka przyniesie mu ulgę i możliwość dalszego rozwoju i walki z obecnymi dolegliwościami. Gabryś potrzebuje leczenia i wielokierunkowej rehabilitacji, oraz żywności specjalnego przeznaczenia.

Leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne i prosimy o pomoc w walce o zdrowie i sprawność Naszego Małego Wojownika.

Dziękujemy za wszelką pomoc.

Rodzice Gabrysia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)