Reklama

Reklama

Pobiegli w szczytnym celu! Wsparli dzieci i młodzież chorujące na depresję [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 1 października przypada Europejski Dzień Walki z Depresją. W związku z tym Fundacja „Twarze Depresji” wspólnie z Lasami Państwowymi zorganizowała Charytatywny Bieg z Twarzami Depresji. W wydarzeniu wzięli udział również przedstawiciele Nadleśnictwa Kutno.

Reklama

Bieg odbył się na terenie Nadleśnictwa Chojnów w sobotę, 1 października. Nie jest to jednak jedyne miejsce, gdzie można było wziąć w nim udział. Biegacze z całego świata mogli to zrobić przy użyciu aplikacji, która rejestruje trasę i czas, w jakim udało się pokonać dystans biegu, czyli 5 km. 

Cały dochód z wykupionych pakietów startowych zostanie przeznaczony dla najmłodszych podopiecznych Fundacji „Twarze Depresji”, zmagających się z tą ciężką chorobą. 

Jak poinformowało w mediach społecznościowych Nadleśnictwo Kutno, oni również zaangażowali się w akcję w ramach biegu wirtualnego.

- Jeden z naszych pracowników przebiegł dystans 5km w dowód wsparcia fundacji oraz na sobotnim grupowym bieganiu w ramach akcji parkrun przekazał wszystkim zgromadzonym informacje o wspólnej akcji Fundacji Twarze Depresji i Lasów Państwowych, zachęcając do czynnego udziału w różnych akcjach sportowo-charytatywnych – mówią przedstawiciele Nadleśnictwa Kutno.

Do udziału w biegu zachęcali też znani artyści czy dziennikarze, m.in. Ania Wyszkoni, Agata Młynarska, Marcin Bosak czy Aleksandra Kostka.

Info: Nadleśnictwo Kutno/Fundacja "Twarz Depresji"

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy