Reklama

Reklama

Pogoda wciąż nie rozpieszcza: nad Kutnem znów mogą pojawić się burze!

Opublikowano: 22 czerwca 2020 08:43
Autor: bnp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu przewiduje, że w powiecie kutnowskim znów może dojść do załamania pogody.

Reklama

Od godz. 09:30 do godz. 22:00 prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym, okresamisilnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - miejscami od 20 mmdo 40 mm, lokalnie 50 mm.

W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywamiwiatru do 75 km/h. Możliwe opady gradu.

Prawdopodobieństwo wystąpieni zjawiska wynosi 80 procent.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.