Reklama

Pojedź na Agro Show 2015

Opublikowano:
Autor:

Pojedź na Agro Show 2015 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Krośniewiccy radni Ewa Stolarczyk i Tomasz Walczewski organizują wyjazd na Agro Show 2015, który odbędzie się 20 września.Agro Show jest najważniejszym wydarzeniem w branży techniki rolniczej i jedną z największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie. AGRO SHOW to wystawa rolnicza na otwartej przestrzeni, której organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. To prawdziwa gratka dla rolników, którym nieobce są branżowe nowinki.

– Impreza za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatów kutnowskiego i łęczyckiego. Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców, którzy zaprezentują najnowocześniejsze maszyny i urządzenia oraz szeroki asortyment materiałów, środków oraz usług związanych z produkcją rolniczą – mówi radny Tomasz Walczewski.

Szczegółowych informacji udzielają i zapisy przyjmują:
Ewa Stolarczyk - tel. 515084475
Tomasz Walczewski – poprzez e-mail: [email protected] lub na Facebooku
Grażyna Król – tel. 604450583

Wyjazd odbędzie sie 20 września 2015 roku. Godzina wyjazdu to: 5:00 z Kutna parking koło BGŻ, 5:15 Nowe, 5:20 z Kajewa stacja paliw Shell. Koszt wyjazdu to tylko 30 zł (wraz z ubezpieczeniem na czas przejazdu). Liczba miejsc ograniczona.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE