Reklama

Policja podsumowuje akcję "Znicz"

Opublikowano:
Autor:

Policja podsumowuje akcję "Znicz" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W tym roku działania policyjne trwały od 31 października do 4 listopada. Na drogach naszego powiatu, a zwłaszcza w okolicach cmentarzy można było zauważyć więcej patroli. Niestety nie obyło się bez wypadków i kolizji, a tych w ciągu kilku dni było sporo.

Kutnowscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem osób odwiedzających cmentarze. W czasie kontroli funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszają się kierowcy, stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia osób, w tym dzieci. Mundurowi zwracali także szczególną uwagą na stan trzeźwości kierowców oraz czy nie prowadzili oni pojazdu pod wpływem środków odurzających. Pod czujnym okiem policjantów znaleźli się też piesi.

W tym roku na drogach doszło do 23 zdarzeń. Kolizji odnotowano 16. W ciągu 5 dni trwania akcji doszło także do 7 wypadków, z czego najpoważniejszy był ten z minionego piątku, który miał miejsce w Aleksandrowie (gm. Strzelce). O tym pisaliśmy TUTAJ.

Dla porównania, w czasie ubiegłorocznej akcji "Znicz" trwającej siedem dni na terenie powiatu kutnowskiego doszło do 28 zdarzeń drogowych, w których 1 osoba zginęła a 2 zostały ranne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE