Reklama

Reklama

Policja w kutnowskich przedszkolach. Chodzi o ładunki wybuchowe

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Policja w kutnowskich przedszkolach. Chodzi o ładunki wybuchowe - Zdjęcie główne

. | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Informacje o podłożeniu bomby w dwóch przedszkolach wpłynęły dziś rano do kutnowskiej policji. Na szczęście alarmy okazały się fałszywe.

Reklama

Przedszkola dopiero co wróciły do pracy w trybie stacjonarnym, a już muszą borykać się z problemami. Tym razem chodzi o rzekome podłożenie ładunków wybuchowych. 

Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie wpłynęły dwa zgłoszenia: pierwsze ok. godz. 9:30, drugie ok. godz. 11. Na miejsce zadysponowano funkcjonariuszy policji, następnie pojawił się też zespół pirotechników. 

Jak informuje nas oficer prasowy kutnowskiej policji, podkom. Edyta Machnik, skończyło się na strachu. Alarmy okazały się fałszywe. 

- Przypominamy, że każdy z takich przypadków jest dokładnie badany przez funkcjonariuszy. Sprawcy alarmów bombowych muszą liczyć się nie tylko z odpowiedzialnością karną, ale również pokryciem kosztów akcji służb - apeluje Edyta Machnik.

Przypomnijmy, że dziś, tj. 19 kwietnia przedszkola, oddziały wychowania przedszkolnego - zerówki oraz inne formy wychowania przedszkolnego, po trzech tygodniach przerwy, znów działają stacjonarnie, tak samo żłobki i kluby malucha. W związku sytuacją epidemiczną stacjonarne funkcjonowanie publicznych i niepublicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, czyli zerówek oraz innych form wychowania przedszkolnego zostało zawieszone od 29 marca. Zajęcia były realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego ustalonego przez dyrektora sposobu realizowania zajęć. Od 29 marca zawieszone było też stacjonarne funkcjonowanie publicznych i niepublicznych żłobków i klubów dziecięcych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy