Reklama

Policjanci likwidują plantację konopii

Opublikowano:
Autor:

Policjanci likwidują plantację konopii - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy policjanci zatrzymali mieszkańca Krośniewic, który uprawiał konopie indyjskie i posiadał marihuanę. Plantacja znajdowała się na terenie niezamieszkałej posesji w miejscowości Ostrówki. Sprawę nielegalnej hodowli rozpracowywali funkcjonariusze Komisariatu Policji z Krośniewic oraz kutnowscy kryminalni.

Z uzyskanych informacji wynikało, że hodowlą zajmuje się 30-letni mieszkaniec Krośniewic. Mężczyzna miał uprawiać rośliny na terenie niezamieszkałej posesji w miejscowości Ostrówki. 2 września 2016 roku policjanci przeszukali posesję.

Informację potwierdziły się. W pomieszczeniach gospodarczych stróże prawa zabezpieczyli 7 ściętych krzaków konopi indyjskiej, o łącznej wadze 4, 4 kilograma oraz 45 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli także przedmioty służące do hodowli i produkcji gotowej do sprzedaży substancji odurzającej.

W miejscu zamieszkania 30-latka przy ulicy Parkowej w Krośniewicach mundurowi znaleźli dodatkowo 1,439 gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu Policji w Krośniewicach gdzie złożył wyjaśnienia. Usłyszał zarzuty zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE