Reklama

Reklama

„Policyjna Akademia Bezpieczeństwa” w podstawówce w Gołębiewku

Opublikowano: śr, 18 paź 2017 11:37
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj (17 października) w Szkole Podstawowej w Gołębiewku odbyły się powiatowe eliminacje „Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie”. Organizatorem tego wydarzenia jest Komenda Wojewódzkia Policji w Łodzi, a eliminacje odbyły się w ramach programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”.

Reklama

Szkołę w XII już edycji reprezentowali: Carina Pantia kl. II a i Tomasz Cybulski kl. II b. Podczas zawodów, w których startowało 10 drużyn z całego powiatu, uczniowie wykazywali się sprawnością fizyczną pokonując tor przeszkód zbliżony do tego, który pokonują kandydaci do policji. Ponadto uczniowie odpowiadali na 15 pytań z wiedzy ogólnej dotyczącej bezpieczeństwa. Podczas przerwy dzieci miały okazję obejrzeć pokazy taneczne oraz ciekawe scenki profilaktyczne przygotowane przez I Liceum Ogólnokształcące PUL w Kutnie.

Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali swoją wiedzę i umiejętności sportowe. Emocji nie brakowało, a szanse były bardzo wyrównane. Tylko niewielka różnica sekund decydowała o zajęciu miejsca na podium.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    fhfgh

    Temu chyba miskę kiedyś wyklepano? heh