Reklama

Ponad 100 osób dostanie pracę. Sonoco Poland w ŁSSE

Opublikowano:
Autor:

Ponad 100 osób dostanie pracę. Sonoco Poland w ŁSSE - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 26 listopada zostały zakończone rokowania mające na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Podstrefie Kutno.Ofertę do rokowań złożyła firma Sonoco Poland - Packaging Services Spółka. Komisja rozstrzygnęła rokowania pozytywnie i uznała, że przedsiębiorca ten może uzyskać zezwolenie na działalność w ŁSSE. Jest to drugie zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie ŁSSE.

Sonoco Poland – Packaging Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, została założona w 2004 r. i należy do międzynarodowej korporacji Sonoco, światowego lidera w produkcji opakowań do artykułów konsumpcyjnych i przemysłowych oraz w zakresie usług pakowania. Przedsiębiorca posiada 4 zakłady w Polsce. Zakład produkcyjny Spółki, zlokalizowany w Podstrefie Kutno ŁSSE, specjalizuje się w wytwarzaniu opakowań z tektury i tworzyw sztucznych.
W ramach nowej inwestycji Przedsiębiorca będzie kontynuował dotychczasową działalność. Spółka planuje rozbudowę istniejącego zakładu w Kutnie poprzez uruchomienie 2 dodatkowych (obok obecnie wykorzystywanych), nowoczesnych linii produkcyjnych, dzięki którym nastąpi duży wzrost wydajności produkcyjnej zakładu.

Spółka zamierza zatrudnić na terenie strefy, po dniu uzyskania zezwolenia, co najmniej 40 nowych pracowników do dnia 31 grudnia 2018 r. i utrzymać zatrudnienie na terenie Strefy na poziomie co najmniej 110 pracowników przez okres 5 lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE