Reklama

Ponad 20 chętnych na jedno miejsce. Trwa nabór do straży pożarnej

Opublikowano:
Autor:

Ponad 20 chętnych na jedno miejsce. Trwa nabór do straży pożarnej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dokładnie dwudziestu dwóch kandydatów starało się o przyjęcie do służby w komendzie kutnowskiej straży pożarnej. Chętni na stanowisko stażysty musieli wykazać się dużą sprawnością fizyczną, jednak tylko trójka z nich zdołała zakwalifikować się do następnego etapu.

Na podstawie złożonych dokumentów w I etapie kwalifikacji, wyłonionych zostało 22 kandydatów do służby w straży. 16 maja na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie odbył się II etap. Do testu sprawności fizycznej na stanowisko związane z bezpośrednim udziałem w działaniach ratowniczo-gaśniczych przystąpiło 18 osób. Kandydaci mieli do pokonania 3 zadania: podciąganie na drążku, bieg po kopercie i próbę wydolnościową, tzw. Beep Test.

3 kandydatom udało się przejść do III i IV etapu kwalifikacji, podczas których przeprowadzony zostanie sprawdzian lęku wysokości (na terenie KP PSP w Kutnie) oraz sprawdzian z pływania na basenie w Aquaparku. Chętni do pracy w straży pożarnej zmierzą się z tymi zadaniami jutro, czyli 21 maja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE