Reklama

Ponowny konkurs na kardiologię interwencyjną w Kutnie

Opublikowano:
Autor:

Ponowny konkurs na kardiologię interwencyjną w Kutnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ był zmuszony unieważnić pierwsze konkursy na kardiologię interwencyjną z powodu poważnych braków i błędów w ofertach złożonych przez oferentów oraz nierzetelność i niestaranność w ich przygotowaniu. Brakowało między innymi: bloku operacyjnego w rejestrze wojewody, techników elektroradiologii i lekarza anastezjologa, którzy muszą być zgłoszeni do umowy z NFZ, całodobowej opieki lekarskiej we wszystkie dni tygodnia.

W dniu 10 września 2015 r. zostały ogłoszone trzy postępowania konkursowe w zakresie kardiologii, w tym na powiat kutnowski. Łączna wartość ogłoszonych postępowań konkursowych wynosiła blisko 1,8 mln zł. ŁOW NFZ ogłosił postępowania konkursowe po to, by zwiększyć dostępność świadczeń kardiologii interwencyjnej w terenie. Na ten rodzaj leczenia do końca roku 2015 (czyli na listopad i grudzień ) oddział zarezerwował kwotę w wysokości 1,7 mln zł.

- Niestety, żadna z ofert nie została przygotowana zgodnie z obowiązującymi wymogami prawa. Oferenci zostali wezwani do uzupełnienia ofert, a mimo to każda z nich nadal posiada po kilka poważnych braków uniemożliwiających jej wybranie, a tym samy zakontraktowanie świadczeń u danego oferenta. - poinformowała Magdalena Góralczyk, z Działu Rzecznika Prasowego Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Ponowny konurs został ogłoszony dzisiaj.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE