Porażka MKS, remis rezerw

Porażka MKS, remis rezerw - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno uległ w Kowalu Kujawiakowi aż 5:2 (1:1)! Bramki dla "Żółto-Niebieskich" zdobyli A. Grzegorek i M. Jakubowski.Przez większość spotkania przewagę mieli gospodarze, którzy byli dobrze przygotowani fizycznie. Nie można było powiedzieć tego o naszych piłkarzach, którzy jeszcze odczuwają w nogach obóz w Błażejewku.

Do przerwy mieliśmy wynik remisowy i obie jedenastki strzeliły po jednym golu. Niestety druga odsłona meczu to zdecydowana przewaga gości, którym kutnianie kroku dotrzymywali tylko w pierwszych minutach.

Po 90 minutach Kujawiak zasłużenie wygrał, a "Żółto-Niebiescy" mogli powrócić do Kutna z pięciobramkowym bagażem.

***

W niedzielnym meczu sparingowym, po dobrym meczu rezerwy MKS Kutno zremisowały 0:0 z Włókniarzem Pabianice (spadkowicz z IV ligi).

Nasz zespół grał ze znacznymi osłabieniami. Z przyczyn osobistych lub z powodu kontuzji nie grali: Kowalski Marek, Górczyński Marcin, Dymkiewicz Marek, Maśliński Marcin oraz Jacek Walczak.