Reklama

Reklama

Posłanka z Kutna zakażona koronawirusem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Posłanka z Kutna zakażona koronawirusem - Zdjęcie główne

Posłanka z Kutna poinformowała o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowska posłanka Paulina Matysiak poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o pozytywnym wyniku testu na COVID-19.

Reklama

W sobotę Paulina Matysiak poinformowała o tym, że została zakażona koronawirusem. Z tego powodu musiała odwołać czat na żywo ze swoimi sympatykami.

- Otrzymałam informację o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Koniecznie dbajcie o swoje zdrowie i obserwujcie, jak się czujecie! – apeluje Paulina Matysiak.

Przypomnijmy, że w ciągu ostatniej doby w Polsce odnotowano 14 578 i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Są też kolejne zakażenia w powiecie kutnowskim, o czym piszemy W TYM MIEJSCU.

W związku z sytuacją epidemiologiczną od soboty w Polsce obowiązują kolejne obostrzenia. Swoją działalność musiały zawiesić hotele (z pewnymi wyjątkami, wśród nich są hotele robotnicze). 

W ograniczonym zakresie działają też tzw. galerie handlowe. Czynne będą w nich m.in. sklepy spożywcze, apteki i drogerie, salony prasowe, księgarnie, sklepy zoologiczne, sprzedające usługi telekomunikacyjne i sklepy z artykułami budowlanymi. W ich murach nadal będą mogły działać m.in. usługi fryzjerskie, optyczne, bankowe, szewskie i pralnie. Punkty gastronomiczne będą mogły w tych obiektach działać, ale serwowane w nich posiłki mogą być wyłącznie na wynos.

Osoby przebywające na targowisku, według rozporządzenia, są zobowiązane nosić rękawiczki jednorazowe lub stosować środki do dezynfekcji rąk. Ten sam wymóg jest konieczny również m.in. w obiektach handlowych lub usługowych o powierzchni powyżej 2000 m kw. i na stacjach paliw.

Więcej o obostrzeniach piszemy W TYM MIEJSCU.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy