Reklama

Poszukiwani wolontariusze do akcji „Miś”

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwani wolontariusze do akcji „Miś” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielkimi krokami zbliża sie kolejna – Vl już edycja Akcji „Miś„. Organizatorzy zapraszają chętne osoby do pomocy w formie wolontariatu. Przypomnijmy: celem akcji jest zbiórka żywnosci, zabawek, gier i ksiażek oraz ciepłych zimowych ubrań dla najuboższych dzieci, podopiecznych domów dziecka i małych pacjentów szpitali. Projekt polega na zbiórce darów, które trafia do potrzebujących.

Dary można już od dziż przynosić do puntków zbiorczych w Fikolandzie na ul. Warszawskie Przedmieście 16 w Kutnie oraz w sklepie z olejami przy ul. Targowej w Krośniewicach. Akcja prowadzona będzie na terenie trzech powiatów: kutnowskiego, łęczyckiego i łowickiego. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły po raz 6 portale i Gazeta Lokalna.
Akcja Miś narodziła sie zupełnym przypadkiem. Radny stojąc w kolejce do kasy jednego z marketów wraz ze swoją córką ujrzał płaczącą dziewczynkę, której rodziców nie było stać na pluszaka. Wiktoria, córka radnego postanowiła oddać płaczącej koleżance swoją zabawkę i tak w głowie radnego narodził sie pomysł na Akcję Miś,

Aby wziąć udziałl w akcji należy skontaktować sie zorganizatorami: Tomaszem Walczewskim – na Facebooku, mailowo: tomaszwalczewskik@o2.pl, 505063063 Mariola Lukomska, Grażyna Król lub Magdalena Kucharska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE