Reklama

Powiat wyda ponad 120 tys. na drogę

Opublikowano:
Autor:

Powiat wyda ponad 120 tys. na drogę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejna inwestycja drogowa w gminie Żychlin zostanie już niebawem zrealizowana. Starostwo Powiatowe wybrało najkorzystniejszą ofertę, a za zrealizowanie zamówienia publicznego odpowiadać będzie firma Hydrobud. Czego dotyczy inwestycja?

Zadanie publiczne, na które powiat przeznaczy pieniądze obejmuje budowę kanalizacji deszczowej w drodze powiatowej nr 2109 E, czyli odcinku między Dobrzelinem a Grabowem, wraz z włączeniem do istniejącego przydrożnego rowu. W zakres prac wchodzi również odwodnienie powierzchniowe za pomocą koryt betonowych oraz odtworzenie nawierzchni do stanu pierwotnego - m.in. po wykonaniu przejść instalacji pod nawierzchnią drogi w wykopie otwartym. Inwestycja nie obejmuje jednak przebudowy nawierzchni drogi.

Jak czytamy w zapytaniu ofertowym, prócz powyższych prac będą wykonywane także: wycinka i karczowanie kolidujących z inwestycją drzew, umocnienie skarp rowu melioracyjnego, budowa krawężników oraz odtworzenie nawierzchni chodnika do stanu pierwotnego.

Termin składania ofert na realizację tego zadania minął 22 października. Zgłosiło się dwóch wykonawców: Hydropol z Gostynina oraz Hydrobud z Leszczynka. Najkorzystniejszą ofertę złożył ten drugi z kwotą przeszło 120 tys. zł brutto. Oferta Hydropolu była wyższa o ponad tysiąc zł. Termin wykonania zamówienia to 30 listopada br.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE