Praca w ECO!

Opublikowano:
Autor:

Przeczytaj również:

Wydarzenia ECO Kutno Sp. z o.o. jest firmą należącą do grupy kapitałowej ECO S.A. świadczącą swoje usługi na terenie 10 województw w Polsce. Jesteśmy firmą z branży energetycznejo charakterze lokalnym, całość produkowanej energii elektrycznej i cieplnej oraz świadczone usługi trafiają na rynek, który swoim obszarem obejmuje miasto Kutno.

W chwili obecnej poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Specjalisty w Dziale Wytwarzania

Miejsce pracy: Kutno

Opis stanowiska:
• Eksploatacją obiektów i urządzeń wytwarzających ciepło .
• Eksploatacja infrastruktury energetycznej – kotły WR5/EM, Stacje Uzdatniania Wody.
• Prowadzenie oględzin technicznych i ocen stanu technicznego urządzeń.
• Przygotowywanie procesów remontowo–inwestycyjnych.
• Realizacja/nadzór nad realizowanymi zadaniami remontowo-inwestycyjnymi.
• Współpraca z pracownikami utrzymania ruchu.

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe.
• Dwuletnie doświadczenie w pracy przy urządzeniach, instalacjach i sieciach ciepłowniczych.
• Zaangażowanie, samodzielność w pracy.
• Znajomość pakietu Microsoft Office.

Dodatkowymi atutami będą:
• Uprawnienia Grupa II - ,,D’’ i ,,E’’.
• Dwuletnie doświadczenie w pracy przy urządzeniach, instalacjach i sieciach sprężonego powietrza, wodno-kanalizacyjne, itp.).
• Umiejętność zarządzania pracownikami.

Oferujemy:
• Pracę w Grupie Kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniający ciągły rozwój zawodowy.
• Praktykę niezbędną do uzyskania uprawnień grupy II i III.
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• System wynagrodzeń dodatkowych.
• Pakiet świadczeń pozapłacowych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV pocztą elektroniczną
na adres:
ecokutno@ecosa.pl z dopiskiem "CV – Inspektor/Specjalista w Dziale Rozwoju" w terminie do dnia 20.07.2020 r.

Prosimy o podpisanie i załączenie do aplikacji poniższej zgody związanej z przetwarzaniem danych osobowych.

Zainteresowanych informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE