Reklama

Reklama

Praca wre. Do zakończenia przebudowy targowiska coraz bliżej! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 28 kwi 2022 16:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwają prace związane z modernizacją targowiska w Krośniewicach. Na tę przebudowę gmina otrzymała niemal milion złotych dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Kiedy planowane jest zakończenie inwestycji? Jak przebiegają prace?

Reklama

Krośniewice są jedną z dziewięciu miejscowości w województwie łódzkim, które otrzymały pieniądze z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. W tym naborze do wydania było ponad 7 mln zł. Gmina Krośniewice otrzymała 999 999,00 zł dotacji na wspomnianą przebudowę targowiska.

Umowę o przyznaniu pomocy na realizację tego projektu burmistrz Krośniewic, Katarzyna Erdman podpisała 30 czerwca 2021 roku. Od tej pory na drodze do modernizacji targowiska pojawiło się wiele przeszkód. Teraz jednak prace na placu budowy idą pełną parą. Zobaczycie to w galerii zdjęć do artykułu. 

Wiadomo już, na kiedy planowane jest zakończenie inwestycji. Jak informują w mediach społecznościowych władze Krośniewic, najprawdopodobniej prace potrwają jeszcze do grudnia bieżącego roku. 

Łączny koszt inwestycji to 3 600 380,00 zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)