Reklama

Pracowity weekend dla strażaków. Kilka pożarów w regionie!

Opublikowano:
Autor:

Pracowity weekend dla strażaków. Kilka pożarów w regionie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Strażacy z naszego regionu mieli w miniony weekend pełne ręce roboty. W zaledwie dwa dni doszło do kilku poważnych incydentów.Pierwszy z nich miał miejsce w sobotę o godzinie 0.40 w Wojszycach. Kierujący pojazdem ciężarowym z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad autem, po czym wywrócił się na bok. Kierowcy nic się nie stało, natomiast ruch był utrudniony do godziny 8 rano. Na miejscu pojawił się zastęp JRG Kutno oraz OSP Żychlin.Tego samego dnia o godzinie 13.20 doszło do pożaru mieszkania na ulicy 3 maja. Doszło tam do zaprószenia ognia, spaleniu uległa część wyposażenia domu.- Na szczęście nie było osób poszkodowanych. W akcji udział brały dwa zastępy JRG Kutno - mówi kpt. Zdzisław Pęgowski, Oficer prasowy KP PSP Kutno.

Wraz z godziną 16.30 dyżurny straży odebrał zgłoszenie o pożarze na ulicy Łąkowej w Krośniewicach. Do godziny 18 trwała akcja gaśnicza w której brały udział 3 zastępy JRG Kutno, OSP Wroczyny i OSP Krośniewice.

- Na ulicy Łąkowej doszło do pożaru poddasza i dachu mieszkania. Tu również nikomu nic się nie stało. Spaleniu uległa część poddasza i dach - kontynuuje kpt. Zdzisław Pęgowski.

W niedzielę o godzinie 5.20 doszło do pożaru przybudówki na ulicy Tarnowskiego. Zastęp JRG Kutno gasił pożar do godz. 6.30. Przyczyną było zaprószenie ognia.

Tego samego dnia OSP Żychlin ugasił ogień, który objął kontener na śmieci na ulicy Traugutta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE