Reklama

Reklama

Prawie 2 miliony na remont. Podpisali umowę z wykonawcą

Opublikowano: czw, 8 paź 2020 14:03
Autor:

Prawie 2 miliony na remont. Podpisali umowę z wykonawcą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wiadomo już kto przebuduje ulicę Chopina w Kutnie. Właśnie załatwiono wszystkie niezbędne formalności, co z pewnością jest świetną informacja dla kierowców i okolicznych mieszkańców.

Reklama

- Dziś Miasto Kutno, reprezentowane przez Zastępcę Prezydenta Miasta Jacka Boczkaję, podpisało umowę z Wykonawcą przebudowy ul. Chopina w Kutnie. Miasto Kutno na realizację tego zadania w roku ubiegłym aplikowało o środki Funduszu Dróg Samorządowych i roku bieżącym otrzymało dofinansowanie w wysokości 50% wartości inwestycji – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Wykonawcą zadania będzie Konsorcjum firm: Lider - Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. oraz Partner: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno- Budowlane "MAWEX" Włodzimierz Pawłowski wykona prace drogowe na odcinku ul. Chopina za kwotę 1 976 610,00 PLN.

W ciągu najbliższych siedmiu dni nastąpi przekazanie placu budowy. Przewidywany termin realizacji inwestycji to 5 m-cy. W ramach przebudowy ulicy Chopina wyremontowany zostanie odcinek ulicy o długości ok. 800 mb od bocznicy kolejowej do drogi krajowej nr 92.

- W ramach zadania wykonane zostaną: nowa nawierzchnia o szerokości 7,00 m, nowe zjazdy, zatoka postojowa dla samochodów osobowych, zatoka postojowa dla samochodów ciężarowych, pobocze oraz odwodnienie ulicy – podaje Biuro Prasowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (7)
 • rok temu | ocena +1 / -1

  Nina

  Panie Prezydencie a kiedy ulica Zimowa, nowo powstale ulica sa budowane a mieszkancy ulicy Zimowej od ponad 20tu lat maja sie cieszyc plytami betonowymi po ktorych to jezdzi komunikacja miejska a pieszy nie ma gdzie usunac sie z jezdni bo pobocze to bajorka ktorych to niema kto nawet zasypac . BRAWO PANIE PREZYDENCJE.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  tolek

  Może jakiś komentarz dlaczego firma M.K. STELLA Marek Konrad z Koła która została wybrana w dniu 18.09.2020r. jako wykonawca z najniższą ceną 1699232,23 zł. odstąpiła od podpisania umowy?

 • rok temu | ocena +1 / -1

  rt

  MIASTO KUTNO MIASTEM HAŁASU A NIE RÓŻ Zastanów się dobrze zanim zdecydujesz się zamieszkać w tym mieście

 • rok temu | ocena +1 / -1

  rt

  W Kutnie mamy dwa duże źródła hałasu pierwsze to kolej której tory przebiegają po nasypie przez całe miasto a ekrany są montowane niestety tylko w wybranych miejscach a powinny być na całej długości poza tym maszyniści używają sygnałów dźwiękowych które w mieście słychać w każdym najmniejszym zakątku powinien obowiązyw... Rozwiń

 • rok temu | ocena +2 / -2

  ja

  Co to za konsorcjum? To samo co remontowało dużą ulicę obok, a studzienki po pół roku się pozapadały i dzisiaj kierowcy zamiast patrzeć na ulicę i przejścia dla pieszych, to patrzy żeby nie urwać zawieszenia i jedzie slalomem? Od DK92 do wiaduktu po prawej stronie jest ok 100 studzienek okrągłych, nie licząc deszczowych

  • rok temu | ocena +2 / -2

   rt

   CZY KTOŚ ZROBI WREŚCIE POŻĄDEK Z TYMI STUDZIENKAMI NA ŁĘCZYCKIEJ WKŁADANIE GUMEK TO MOŻE POMÓC ALE NA CO INNEGO TO JAKIEŚ TANIE CHIŃSKIE BADZIEWIE KTO JEST WYKONAWCĄ NIECH TO WYMIENI PRZECIEŻ WZIOŁ KASE A TO NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ DOTYCZĄCYCH HAŁASU ZAPRASZAM NA ŁĘCZYCKĄ PO 23:00 KORBY IDZIE DOSTAĆ !!!!

   • rok temu | ocena +2 / -2

    RZYWY JASZCZOMP

    Jestem pod wrazeniem Twej pisowni.Nie ma to jak pośmiać się od rana.