Reklama

PRD przebuduje Górną

Opublikowano:
Autor:

PRD przebuduje Górną - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta rozstrzygnął przetarg na budowę i przebudowę ulic Metalowej i Górnej wraz z przebudową kabli teletechnicznych w ramach projektu "Poprawa dostępności komunikacyjnej terenów inwestycyjnych Podstrefy Kutno ŁSSE poprzez połączenie drogi krajowej nr 92 z drogą wojewódzką 702".Wartość przedsięwzięcia to ponad 3,2 mln zł. Do przetargu stanęły 3 firmy. Najkorzystniejszą ofertę zdaniem urzędników złożył Zarząd Inwestycji Sp. z o.o.. Firma ta będzie pełnić nadzór nad budową, zaś przebudową zajmie się PRD.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zrealizowano pierwszy etap inwestycji. Miasto korzystając ze wsparcia środków unijnych zrealizowało budowę odcinka drogi od zakładu Pini Polonia do ulicy Lotniczej. Koszt tego przedsięwzięcia to ok. 3,3 mln zł.

W tym roku zbudowany zostanie odcinek ulicy Metalowej od przejazdu kolejowego oraz fragmentu ul. Górnej do granic miasta. Zakończenie całego zadania, tj. połączenie ul. Wschodniej z ul. Łąkoszyńską (droga wojewódzka nr 702) nastąpi w 2014 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE