Reklama

Prezydent Duda odwiedzi dziś Kutno?! Sms-y rozchodzą się lawinowo

Opublikowano:
Autor:

Prezydent Duda odwiedzi dziś Kutno?! Sms-y rozchodzą się lawinowo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lotem błyskawicy obiegła region informacja o rzekomej wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w naszym mieście. Według informacji przesyłanej drogą sms-ową, głowa państwa miałaby zawitać do Kutna o godz. 18. Ile w tym prawdy?

- Szanowni krwiodawcy dziś od godz. 18-stej w Kutnie odwiedzi nas Prezydent RP Andrzej Duda. To jedynie do wiadomości kto ma życzenie przyjść proszę. Klub HDK-Kutno (pisownia oryginana) - taki sms otrzymały dzisiaj setki mieszkańców Kutna i okolic.

Wielu wiadomość wydała się wiarygodna, a przekazywana pocztą pantoflową przybrała na sile i szybko obiegła miasto. Co prawda, Andrzej Duda, o godz. 14:30 odwiedza dziś oddalony o 200 km od Kutna Radom, jednak jego wizyta w mieście róż okazuje się wyssana z palca.

O tym, że noga ubiegającego się o reelekcję prezydenta RP nie postanie dziś w Kutnie, przekonuje radna miejska z PiS, Ewa Rzymkowska, ale i senator RP z Łęczycy, Przemysław Błaszczyk. Jak mówi nam parlamentarzysta, plotka zyskała taką wiarygodność, że konieczne było oficjalne dementowanie doniesień, lecz mimo to część mieszkańców... i tak jest przekonana, że głowa państwa odwiedzi gród nad Ochnią.

- Kilka miesięcy temu również pojawiła się informacja o rzekomej wizycie Pana Prezydenta w Kutnie. Wtedy było to wynikiem przejęzyczenia szefa sztabu wyborczego, w tym przypadku nie da się nawet zlokalizować źródła tych doniesień - mówi w rozmowie z KCI senator Błaszczak.

Siła plotki nie zna granic...

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE