Reklama

Prezydent odpowiada na petycję. Jest szansa na większy parking przy szkole

Opublikowano:
Autor:

Prezydent odpowiada na petycję. Jest szansa na większy parking przy szkole - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jakiś czas do do urzędu miasta wpłynęła petycja, która dotyczyła zbyt małej ilości miejsc parkingowych przy Szkole Podstawowej nr 6. Dziś pojawiła się na nią odpowiedź. Jest szansa na to, że wkrótce problemem zostanie rozwiązany.

Przypomnijmy, że petycję w tej sprawie złożył radny rady powiatu, Wojciech Ziółkowski. Mówił nam, że złożenie petycji jest pokłosiem rozmów z rodzicami, których pociechy uczęszczają do placówki.

- Chcemy utworzenia większej ilości miejsc parkingowych przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kutnie. Jest to nasza reakcja na sygnały od mieszkańców. Robiliśmy wizję lokalną i uważamy, że można zrobić kilka, może kilkanaście dodatkowych miejsc – mówił Wojciech Ziółkowski.

Pismo trafiło na biurko prezydenta, Zbigniewa Burzyńskiego. Dziś pojawiła się odpowiedź.

- Pana propozycje dotyczące stworzenia dodatkowych miejsc parkingowych w obrębie lub najbliższej okolicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie, będą rozpatrywane na etapie przygotowywania nowego budżetu na 2019 rok. Rozpatrywane będą również wszystkie inne wnioski i uwagi jakie wpłynęły do Urzędu Miasta Kutno dotyczące przedmiotowej sprawy – informuje prezydent, Zbigniew Burzyński.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE