Reklama

Prezydent z absolutorium

Opublikowano:
Autor:

Prezydent z absolutorium  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zdecydowaną większością głosów radni udzielili we wtorek absolutorium Zbigniewowi Burzyńskiemu. Rajcy przyjęli również sprawozdanie z wykonania budżetu za ubiegły rok.- Na szczęście u nas kryzysu gospodarczego nie widać - mówił Z. Burzyński. - Ubiegły rok nie był wcale taki zły, jak się mogło wcześniej wydawać. Inwestycje udało się zrealizować na poziomie 92 proc. To swoisty rekord. Uruchomienie Centrum teatru, Muzyki i Tańca, Aquapark Kutno - to sztandarowe przedsięwzięcia. Poza tym bezrobocie na koniec 2012 r. było niższe niż na koniec 2011 roku. W samej dzielnicy przemysłowej zatrudnionych jest ponad 5 tys. osób.

Głosowania nad absolutorium i sprawozdaniem z wykonania budżetu poprzedziła dyskusja na temat sytuacji w mieście.

- Kutno się zmienia. Wiele osób z zewnątrz, gdy nas odwiedza, podkreśla, że to fajne miasto. Inwestycje, które są u nas realizowane pokazują, że pieniądze wydaje się prawidłowo - mówił Janusz Pawlak (PO).

Ostatecznie 16 rajców było za udzieleniem absolutorium, jedna osoba przeciw (radna Maria Jolanta Aulich). Trzy osoby wstrzymały się od głosu (klub radnych SLD).

- Wynik głosowana nad absolutorium motywuje do jeszcze większej pracy na rzecz miasta i jego mieszkańców. Dziękuję - mówił włodarz Kutna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE