Reklama

Prima Park - oczekiwania vs. rzeczywistość ciąg dalszy

Opublikowano:
Autor:

Prima Park - oczekiwania vs. rzeczywistość ciąg dalszy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia O tym, że wygląd budowanego właśnie parku handlowego pozostawia wiele do życzenia pisaliśmy już na naszym portalu w artykule Prima Park - oczekiwania vs. rzeczywistość. Dziś przedstawiamy kolejny aspekt tej sprawy i wytłumaczenie dlaczego wizualizacje są tak dalekie od jego rzeczywistego wyglądu.Przypomnijmy, że wiceprezes zarządu Kleba Invest, czyli inwestora odpowiedzialnego za budowę parku handlowego, tłumaczył, że taki stan rzeczy spowodowany jest pewnymi ograniczeniami nałożonymi odgórnie i firma zrobiła wszystko co w jej mocy.

Tymczasem skontaktowaliśmy się z firmą Multimedia Polska, czyli właścicielem budynku znajdującego się przy ul. Grunwaldzkiej 1, który początkowo miał zostać zaadaptowany pod część obiektu handlowego Prima Park, co widać było na przedstawianych przez inwestora wizualizacjach.

Dlaczego tak się nie stało?

- Rzeczywiście się nie dogadaliśmy z inwestorem parku handlowego. Było kilka wersji wyglądu tej inwestycji, wiele rozmów na ten temat, ale ostatecznie nie osiągneliśmy porozumienia - informuje krótko Krystyna Kanownik, rzecznik prasowy Multimedia Polska.

Okazuje się więc, że wizualizacje przedstawiające estetycznie oszklone witryny od dawna były nieaktualne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE