Reklama

Reklama

Przebudowa targowiska się oddala?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum

Przebudowa  targowiska się oddala? - Zdjęcie główne

W przetargu na przebudowę targowiska w Krośneiwicach wpłynęła jedna oferta. Jej koszt jest wyższy niż zakładała Gmina | foto poglądowe/archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wygląda na to, że przebudowa targowiska w Krośniewicach stanęła pod znakiem zapytania. Jedyna oferta, która wpłynęła w ogłoszonym niedawno przetargu, znacznie przekracza budżet, który został zabezpieczony na tę inwestycję.

Reklama

Gmina Krośniewice na realizację zamówienia pn. ”Przebudowa targowiska w Krośniewicach”, zamierzała przeznaczyć kwotę w wysokości 1 925 443,46 zł (brutto).

Informacja z otwarcia ofert pojawiła się w ubiegłym tygodniu. Jedyna oferta złożona w przetargu jest znacznie wyższa. Przedsiębiorstwo Budowlano – Produkcyjne „TRAKT” z Woźniakowa wyceniło realizację tej inwestycji na kwotę 4 837 590,00 zł.

Przypomnijmy – niedawno Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego informował o tym, że były jedną  z dziewięciu miejscowości, które otrzymały pieniądze z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. W tym naborze do wydania było ponad 7 mln zł. Gmina Krośniewice otrzymała milion złotych dotacji na wspomnianą przebudowę targowiska.

- Każda gmina, która złożyła prawidłowy wniosek, uzyskała dotację. Maksymalnie można było liczyć na milion złotych. Wsparcie mogło stanowić do 63 proc. planowanej inwestycji - informował Wydział Prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy