Reklama

Przed 70 Rajdem Polski

Opublikowano:
Autor:

Przed 70 Rajdem Polski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już za niespełna 2 tygodnie święto sportu motorowego w Polsce. Jubileuszowy 70 Rajd Polski rozgrywany w dniach 13 – 15 września w okolicach Mikołajek będącą 6 rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski jest także eliminacją Rajdowych Mistrzostw Europy. Oprócz piękna Mazurskich tras niczym magnes niewątpliwie przyciągną kibiców także takie nazwiska jak Kubica, Bouffier czy Hołowczyc planujący start w tej najtrudniejszej imprezie w kraju.

Na szutrowych odcinkach rajdu nie zabraknie również kutnowskiej załogi Piotr Stryjek i Krzysztof Stryjek startujących w N – grupowym Renault Clio w klasie 8. Jest to dla nich powrót na rajdowe trasy po długiej nieobecności.

- Nie mogliśmy sobie odmówić startu w tym wymagającym i pięknym rajdzie. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony tym bardziej, że jest to dla nas okazjonalny start. Zapraszamy wszystkich nad mazurskie jeziora, zachęcając do bezpiecznego kibicowania i życząc wielu pozytywnych emocji - powiedział Piotr Stryjek.

Starty załogi wspiera tradycyjnie Hydromega Hydraulika Siłowa, Wojsko – Polskie oraz Polsad Jacek Korczak wyłączny importer wózków widłowych Nissan Forklift.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE