Reklama

Przerwy w dostawie energii. Sprawdź gdzie

Opublikowano:
Autor:

Przerwy w dostawie energii. Sprawdź gdzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejna pula miejscowości, w których może nie być prądu. Energa udostępniła informację o przerwach w dostawie energii na najbliższe dni. W niektórych domach utrudnienia potrwają zaledwie godzinę lub dwie, a w innych od rana do późnego popołudnia. Zobacz, czy twoja miejscowość również znajduje się na liście.

We wtorek, 30 stycznia w godzinach 08:00-09:30 prądu nie będzie w miejscowościach Śladków Podleśny, Śladków Rozlazły, Czerników, Mysłówka, Boguszyce, Mchowice, Pokrzywnica Młyn, Górki Łubnickie.

W środę, 31 stycznia w godzinach 08:00-13:00 przerwa w dostawie energii obejmie Sypin. Od godziny 08:00 do 13:00 natomiast Czerników, a w godzinach 08:00-17:00 - Marysin, Miłosna, Wola Nowska i Zalesie.

W czwartek, 1 lutego w godzinach 8:00 do 14:00 prądu nie będzie znów w Czernikowie.

3 lutego w sobotę od godziny 09:00 do 16:00 zasilania może nie być w Głogowcu, Florku, Michałowie, Anielinie, Zgodzie, Wilkowii, Ryszardowie, Lipiu, Łaniętach, Chrośnie, Chruścinku, Rajmundowie, Klonowcu Wielkim, Suchodębiu, Marianowie, Pomarzanach, Witoldowie, Woli Chruścińskiej, Bronisławowie, Kątach, Budach Starych, Budach Nowych, Imielnie, Imielinku, Zieleńcu, Kołomii, Woli Pierowej, Grodnie, Miksztalu, Pomarzanach, Kutnie, Woli Olszowej-Parcele, Woli Olszowej, Świernej, Morzycach, Pomarzankach oraz Daszynie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE