"Jankes" załatwił Wartę

"Jankes" załatwił Wartę - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno po bardzo dobrym meczu pokonał na własnym terenie Wartę Sieradz 1-0 (0-0). Jedynego gola dla "Miejskich" zdobył Rafał Jankowski w 63 minucie.W pierwszej połowie kutnianie dwukrotnie trafili do siatki Warty, jednak arbiter w obu przypadkach nie uznał goli.

Licznie zgromadzeni kibice na pierwszą i jak się potem okazało jedyną bramkę musieli czekać do 63 minuty. Piłkę z rzutu wolnego wrzucał Marcin Dopierała, w polu karnym znalazł się Rafał Jankowski i dał "Miejskim" prowadzenie.

Od 73 minuty Warta grała w "dziesiątkę", bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Łukasz Mitek.

MKS Kutno 1-0 Warta Sieradz