"Mario" bohaterem MKS (wideo)

"Mario" bohaterem MKS (wideo) - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno po bardzo emocjonującym meczu wygrał na wyjeździe z Mazurem Karczew 2-1 (1-0). Decydującą bramkę w 94. minucie zdobył Mariusz Jakubowski.Podopieczni Pawła Ślęzaka już w 15. sekundzie spotkania mogli objąć prowadzenie, jednak po zagraniu Gracjana Sobczaka w słupek uderzył Sylwester Płacheta i piłka opuściła plac gry. Na kolejną szansę kutnianie czekali do 34. minuty, gdy po rzucie rożnym główka Przemysława Michalskiego trafiła w poprzeczkę. Udało się dopiero za trzecim razem i w 39. minucie po rajdzie Adama Grzybowskiego z bliska do siatki trafił snajper Rafał Jankowski.

Po przerwie do ataków ruszyli gospodarze i w 77. minucie za sprawą Jacka Dąbrowskiego doprowadzili do wyrównania. Sześćdziesiąt sekund później kutnianie zdobyli gola, jednak radomski arbiter nie wskazał na środek boiska, argumentując swoją decyzję pozycją spaloną.

Końcówka była bardzo emocjonująca i scenariusza nie powstydziłby się sam Alfred Joseph Hitchcock. Oba zespoły chciały za wszelką cenę wyjść na prowadzenie, jednak sztuka ta udała się „Miejskim”. W czwartej minucie doliczonego czasu gry do siatki Mazura trafił wprowadzony wcześniej Mariusz Jakubowski i na długo utonął w objęciach kolegów z drużyny!

Mazur Karczew 1–2 MKS Kutno