Reklama

Reklama

Radna chce wspólnego posiedzenia komisji. Chodzi o sytuację kutnowskiego szpitala

Opublikowano: pon, 7 gru 2020 16:45
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Radna chce wspólnego posiedzenia komisji. Chodzi o sytuację kutnowskiego szpitala - Zdjęcie główne

. | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sytuacja Kutnowskiego Szpitala Samorządowego wymaga przedyskutowania w szerszym gronie - takiego zdania jest radna powiatowa, Magdalena Krupińska-Kotulska, która zwróciła się do przewodniczącego rady z wnioskiem o organizację wspólnego posiedzenia komisji.

Reklama

- Zwracam się z wnioskiem o zorganizowanie na dzień 29 grudnia 2020 roku o godz. 15.00 wspólnego posiedzenia wszystkich komisji, w tym umożliwienie uczestnictwa w/w posiedzeniu wszystkim członkom poszczególnych komisji, w przedmiocie zapoznania sie z obecną sytuacją w zakresie funkcjonowania Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp. z.o.o. oraz jego obecną sytaucją finansową - czytamy w piśmie skierowanym do przewodniczącego Rady Powiatu Kutnowskiego, Marka Ciąpały.

Jak mówi Magdalena Krupińska-Kotulska w rozmowie z KCI, przekształcenie kutnowskiego szpitala w placówkę covidową oraz zmiany personalne w zarządzie spółki napawają radnych powiatowych niepokojem. 

- Kutnowski Szpital Samorządowy od lat boryka się z wieloma problemami, m.in finansowymi. Kiedy dołożymy do tego ostatnie wydarzenia, można czuć niepokój o przyszłość placówki. Spotkanie wspólne komisji pozwoliłoby na merytoryczną rozmowę, wymianę spostrzeżeń i szukanie wspólnych rozwiązań, które być może pozytywnie wpłyną na sytuację szpitala i zarysują plany na jego przyszłe funkcjonowanie - wyjaśnia radna.   

W spotkaniu udział miałby wziąć także nowy zarząd KSS z prezesem Arturem Gurem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy