Reklama

Reklama

Radny Serenda dołącza do Polski 2050 Szymona Hołowni

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Radny Serenda dołącza do Polski 2050 Szymona Hołowni  - Zdjęcie główne

. | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzisiaj pod Urzędem Marszałkowskim w Łodzi odbyła się konferencja prasowa Polski 2050 Szymona Hołowni, z udziałem Hanny Gill-Piątek i Michała Kobosko. Zaprezentowano osoby, które będą budowały struktury wojewódzkie ugrupowania, a także siedmiu nowych członków partii - wśród nich znalazł się radny powiatowy, Bartosz Serenda.

Reklama

Michał Kobosko zaprezentował cztery osoby, które będą budowały struktury wojewódzkie Polska 2050 Szymona Hołowni w województwie łódzkim.  Są nimi: posłanka Hanna Gill-Piątek oraz Bartłomiej Dyba-Bojarski, Ewa Szymanowska i Patrycja Borkowska. 

Do tworzącej się partii dołączy także siedmiu nowych członków, m.in Bartosz Serenda. Dlaczego radny powiatowy zdecydował się poszerzyć szeregi ugrupowania Szymona Hołowni? 

- Bo zrzesza społeczników, którym jestem bardziej niż politykiem. Bo męczą mnie wodzowskie partie polityczne. Bo marzy mi się Polska równych szans i równych możliwości. Bo Polska 2050 jest poza wojną POPiSu. I najważniejsze. Bo wierzę w to, że w końcu Polska 2050 będzie miała siłę i chęci zmienić świat. A ja chciałbym by świat zmieniony miał wartości, które reprezentuję ja i miliony Polek i Polaków. I nie zamierzam stać z boku, gdy inni będą to robić za mnie - wyjaśnia Serenda. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy