Reklama

Radosław Rojewski dyrektorem KDK-u

Opublikowano:
Autor:

Radosław Rojewski dyrektorem KDK-u - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Został rozstrzygnięty konkurs na dyrektora Kutnowskiego Domu Kultury. Najlepiej przed komisją konkursową zaprezentował się Radosław Rojewski i to jemu powierzono funkcję dyrektora.Przypomnijmy, 2 grudnia komisja konkursowa w składzie: Zbigniew Wdowiak - przewodniczący, Michał Adamski, Joanna Orlik, Małgorzata Musiałowska, Jacek Korowajski, Joanna Podemska i Bożena Sapiejka dokonała analizy formalnej złożonych dokumentów.Wymogi określne w ogłoszeniu konkursowym spełnili: Elwira Romańczuk, Dariusz Taraszkiewicz, Michał Górski, Radosław Rojewski i Weronika Lenarczyk.

Uzasadnienie wyboru komisji:
Pan Radosław Rojewski jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz podyplomowych studiów z zarządzania kulturą i oświatą. Pan Radosław Rojewski spełnił wymagania kwalifikacyjne określone w ogłoszeniu o konkursie na kandydata na stanowisko dyrektora Kutnowskiego Domu Kultury oraz przedstawił wyróżniającą się koncepcję funkcjonowania instytucji.

Pan Radosław Rojewski posiada duże doświadczenie w realizacji projektów artystycznych organizowanych przez Regionalne Towarzystwo Muzyczne, Młodzieżowy Dom Kultury czy przy współpracy z Kutnowskim Domem Kultury i Państwową Szkołą Muzyczną w Kutnie (takich jak m.in. Ogólnopolski Festiwal Piosenki „Kwietnik”).

Pan Prezydent Zbigniew Burzyński przychylił się do przedłożonej propozycji komisji konkursowej i zaakceptował wybór Pana Radosława Rojewskiego na stanowisko dyrektora Kutnowskiego Domu Kultury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE