Reklama

Rapem wypromował Kutno

Opublikowano:
Autor:

Rapem wypromował Kutno - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Raper z Kutna wśród najlepszych w Polsce? Niemożliwe? A jednak. Jakub "Ebro" Żurawicz pokonał kilkuset rywali z całej Polski i dostał się do drugiego etapu konkursu organizowanego przez jedną z największych hip-hop`owych wytwórni płytowych. Nagrodą ma być wystąpienie w teledysku z najlepszymi artystami tego gatunku muzyki.fot. Raper Jakub "Ebro" Żurawicz znalazł się wśród najlepszych w Polsce.

"Ebro" o konkursie dowiedział się przez przypadek. Ciekawość była na tyle silna, że postanowił wysłać swoją zwrotkę.

- Często piszę i nagrywam coś tylko po to, by nie zgubić formy i zdarza się, że biorę udział w podobnych konkursach, choć tak naprawdę nie liczę na wygraną - mówi Jakub Żurawicz. - Na dwa tygodnie przed końcem terminu zgłaszania się było blisko 500 wykonawców i to, że znalazłem się w gronie 10 najlepszych jest bardzo budujące.

Kutnianin, który działa w swojej wytwórni "How2fly?", a także współpracuje z marką odzieżową Erde Wear z raperską sceną jest związany od blisko pięciu lat.

- Zarejestrowałem się na forum hip-hopowym i właśnie w ten sposób dowiedziałem się o "domowych" sposobach rejestrowania wokalu. Namówiłem mamę na pierwszy mikrofon, który był wątpliwej jakości. Z biegiem czasu nie potrafiłem jednak już inwestować pieniędzy w nic innego - to jak nieuleczalna choroba. Z rapu się nie wyrasta - twierdzi Jakub.

"Ebro" pracuje obecnie nad albumem z Wukazetem.

- Prawdopodobnie pojawi się wersja fizyczna i teledysk do jednego z numerów, to wszystko. Na porozumienie z jakąkolwiek wytwórnią szanse są nikłe - stronię od ludzi robiących z muzyki tylko i wyłącznie biznes - ucina kutnianin.

Jakie będą efekty tych prac? Przekonamy się wkrótce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE