Reklama

Reklama

Razem od pół wieku! Wójt gratuluje Jubilatom

Opublikowano: śr, 23 gru 2020 07:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 18 grudnia Marszem Mendelsona rozpoczęła się uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego. Pary obchodzące jubileusz, czyli Krystyna i Jerzy Kowalczyk oraz Marianna i Jerzy Jarzębscy, spotkały się w nowej sali ślubów, która mieści się w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Krzyżanowie.

Reklama

Za wspólne życiowe problemy, za zgodność, wzajemne zrozumienie, za trudy i wyrzeczenia, jak również za radość płynącą z życia rodzinnego Jubilaci zostali odznaczeni przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medalami, które w imieniu Państwa wręczył Wójt Gminy Krzyżanów – Tomasz Jakubowski.

Wyrazem głębokiego szacunku były również bukiety kwiatów wręczone Paniom przez Wójta Gminy. Ponadto pary otrzymały listy gratulacyjne i upominki. W czasie spotkaniaWójt złożył Jubilatom serdeczne życzenia i wyraził słowa uznania.

Podczas nieoficjalnej części spotkania wniósł toast za kolejne lata upływające w szczęściu i zdrowiu oraz zaprosił miłych gości na herbatę i tort.

- Serdecznie dziękujemy szanownym Jubilatom, którzy zechcieli świętować wspólnie swoje złote gody. W ramach przypomnienia informujemy, że wszystkie pary, które w 2021 r. będą obchodziły 50-lecie pożycia małżeńskiego, mogą zgłosić chęć udziału w takiej uroczystości telefonicznie (24 356-29-03) lub w Urzędzie Gminy Krzyżanów, pok. nr 10 - informują władze gminy Krzyżanów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy