Remis MKS w Zelowie

Remis MKS w Zelowie - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno zremisował na wyjeździe z walczącym o utrzymanie Włókniarzem Zelów 1:1 (1:0). Gola na wagę punktu w 84. minucie zdobył Adam Grzybowski.Zdjęcia z meczu >>"Miejscy" przystąpili do sobotniego pojedynku osłabieni brakiem zawieszonych za kartki Łukasza Znyka i Gracjana Sobczaka. W ich miejsce w podstawowej jedenastce pojawili się Paweł Winnicki i Kamil Zagajewski.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0, a gola zdobył Szymon Piotrowski, który wykorzystał błąd Michała Sokołowicza po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wcześniej dogodne sytuacje zmarnowali Rafał Jankowski i Kamil Zagajewski. Po przerwie "Miejscy" zepchnęli Włókniarza do desperackiej defensywy, jednak w doskonałych sytuacjach nie potrafili pokonać Robakiewicza. Sztuka ta udała się dopiero w 84. minucie, gdy po dośrodkowaniu Rafała Kubiaka z rzutu rożnego celną "główką" popisał się Adam Grzybowski.

W końcówce MKS mógł zdobyć gola na wagę zwycięstwa, ale równie dobrze mógł przegrać, bowiem w doliczonym czasie gospodarze trafili w słupek.

Włókniarz Zelów - MKS Kutno 1:1 (1:0)
1:0 Szymon Piotrowski 37 min.
1:1 Adam Grzybowski 84 min.

Żółte kartki: Piotrowski, Sysio - Dopierała, Winnicki, Rutkowski;
Sędzia: Tomasz Sydor (Skierniewice);

Włókniarz: Robakiewicz - Marczak, Pawełoszek, Stasiak, Jędrychowski - Berensztajn (90 Jarosiński), Karoń, Dymek, Michalak, Piotrowski - Kukulski (16 Sysio, 86 Gorący);

MKS: Sokołowicz - Rutkowski, Winnicki (62 Praise), Dopierała, Grzybowski - Babatunde (46 Czajkowski), Jakubowski (75 Mensah), Kubiak, Zagajewski - Płacheta, Jankowski;