Remis w Opocznie, zwycięstwo w Kutnie

Remis w Opocznie, zwycięstwo w Kutnie - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno zremisował 1:1 (0:0) z Woy Opoczno na wyjeździe. Gola dla "Żółto-Niebieskich" zdobył Michał Rosiak. Jednym z bohaterów meczu został Ireneusz Kamiński, który w pierwszej połowie obronił rzut karny.

Rezerwy MKS Kutno po dobrym spotkaniu wygrały 1:0 (1:0) ze Startem Brzeziny. Gola na wagę trzech punktów z rzutu karnego zdobył Janusz Jonczyk (32).

Od początku meczu kutnianie narzucili swój styl gry i kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. W 15 minucie mogło być 1:0 dla MKS, ale strzał Jacka Walczaka z rzutu karnego obronił Dariusz Breś.

W 32 minucie sędzia podyktował drugi rzut karny dla MKS. Tym razem do piłki podszedł Janusz Jonczyk i pewnie skierował piłkę w siatce. 1:0 dla MKS.

W drugiej połowie mecz prowadzony był w szybkim tempie i obie drużyny stworzyły kilka sytuacji bramkowych. W 86 minucie gola zdobyli goście, ale sędzia zasygnalizował pozycję spaloną.

W dzisiejszym meczu z bardzo dobrej strony zaprezentował się Hubert Pokorski, junior z drużyny Roberta Marca.

MKS II Kutno - Start Brzeziny 1:0 (1:0)

1:0 Janusz Jonczyk 32 min (karny)

MKS Kutno : Karmelita - Dymkiewicz, Tomasz Kowalski, Chmurski, Maśliński - Zalewski, Walczak, Jaśkiewicz (89 Sroka), Plichta - Jonczyk, Pokorski (85 Michał Michalski)