Reklama

Reklama

Remont placu zabaw wzbudza emocje

Opublikowano: czw, 29 paź 2015 08:05
Autor:

Remont placu zabaw wzbudza emocje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Placu zabaw w okolicach bloków przy ulicy Warszawskie Przedmieście 15 i Wilcza 6 jest aktualnie remontowany. Roboty obejmują m.in. zmianę nawierzchni (położona zostanie trawa), a koordynuje je spółdzielnia mieszkaniowa RSM Pionier.Remont placu zabaw jest w toku, jednak mieszkańcy dopatrzyli się w nim kilku nieprawidłowości. W mailu od jednego z lokatorów czytamy, że prace przebiegają bardzo opornie.

Reklama

- Trawa leży zwinięta na paletach od 22.10.2015 (czwartek zeszłego tygodnia), a panowie, którzy ją kładą nie spieszą się zbytnio. Rozkładanie trawy powinno się odbyć w jak najkrótszym czasie od jej zbioru przez producenta. Rozkładana trawa jest przesuszona i żółta z braku dostępu światła w rolce. Trawa po ułożeniu nie jest również poprawnie walcowana, aby związać się z podłożem. Temperatury na dworze również nie sprzyjają (przymrozek w nocy). Jestem przekonany, że trawa nie przyjmie się i znowu wygląd placu przyjmie poprzednią postać. Jak domniemywam cała farsa odbywa się za nasze pieniądze - skarży się pan Jakub.

Spółdzielnia uważa jednak, że z oceną przeprowadzanych prac należy poczekać do końca remontu.

- Pracę są w toku, wykonawca trzyma się planu, więc nie ma póki co żadnych problemów - mówi zastępca prezesa RSM Pionier, Krzysztof Matusiak. - Końcowy efekt i faktyczne rezulataty wszystkich prac będą widoczne dopiero po ich zakończeniu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)