Reklama

Reklama

Remontują drogi w gminie Kutno. Co już udało się zrobić? Co jeszcze przed nami? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Kutno informuje w mediach społecznościowych o prowadzonych właśnie remontach dróg gminnych w kilku miejscowościach. O które miejsca chodzi? Kiedy prace zostaną zakończone?

Reklama

- Trwają prace budowlane na drogach gminnych w miejscowości Woźniaków i Malina w ramach realizacji zadania inwestycyjnego z dofinansowaniem pozyskanym z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych - informuje Gmina Kutno.

Roboty najprawdopodobniej zakończą się za nieco ponad miesiąc - 31 października br. Przebudowane zostanie około 3,5 km drogi.

To jednak nie jedyna podobna inwestycja na terenie gminy. Zakończyły się prace związane z położeniem nawierzchni asfaltowej i utwardzeniem poboczy na drodze w miejscowości Boża Wola na długości około 600 mb. Dofinansowanie na ten cel pozyskano z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.

Ponadto dokonano naprawy uszkodzonego odcinka drogi wewnętrznej w miejscowości Stara Wieś.

- Wykonano również uzupełnienie ubytków na drogach asfaltowych w ilości około 190 m2 w miejscowościach: Bielawki, Florek, Michałów, Głogowiec, Gołębiew Nowy, Kuczków, Żurawieniec, Krzesinówek, Krzesin, Krzesin – Parcela, Podczachy, Wroczyny, Stara Wieś, Stanisławów, Franki Wroczyńskie, Grabków i Wierzbie - podsumowuje Urząd Gminy.

Info: Gmina Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy