Reklama

Reklama

Rewolucja w Święto Róży 2023. KDK zapowiada casting na Króla! [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie sama Królowa, a Królewski Duet będzie wizytówką najbliższego Święta Róży. Kutnowski Dom Kultury podjął decyzję o rozszerzenia formuły castingowej o płeć męską. Wszyscy chętni Panowie mogą więc zgłaszać już swoje kandydatury na Króla Róż!

Reklama

- Tegoroczne Święto Róży będzie inne niż wszystkie! Z uwagi na wiele zapytań i wniosków po emisji spotu "Królową się jest, a nie bywa" oraz na fakt, że podczas Święta Róży oficjalnie zostanie otwarty Pałac Saski, przy współpracy z Muzeum Regionalnym w Kutnie zdecydowaliśmy się na zmianę. Rozszerzamy formułę Castingu na Królową Róż! W tym roku dołączy do niej Król! - wyjaśnia Olga Stanisławska z KDK, koordynatorka castingu na Królową Róż.

Jak informuje Kutnowski Dom Kultury, Panowie mogą skorzystać z istniejącego już formularza zgłoszeniowego, pod tym adresem: kdk.net.pl/przejmij-korone

Potencjalni kandydaci proszeni są o fotografię twarzy i wzrost.

- W wideo panie odpowiadają na pytanie czemu to one mają zostać wybrane. Panów prosimy o krótką, dostojną i królewską odezwę do ludu - informuje Olga Stanisławska. 

Casting na Króla Róż odbędzie się dzień po Castingu na Królową - czyli 23.04 (niedziela) o 11:00. Królewską Parę czeka przygoda życia podczas sesji zdjęciowej i największej imprezy różanej w Polsce! 

[AKUTALIZACJA]

Ta informacja jest prima aprilisowym żartem, o czym piszemy W TYM ARTYKULE ;)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy