Reklama

Reklama

Prima Aprilis z KCI. Dzisiaj dwa razy "wkręcaliśmy". Wiecie w których artykułach?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Prima Aprilis z KCI. Dzisiaj dwa razy "wkręcaliśmy". Wiecie w których artykułach? - Zdjęcie główne

Dwa dzisiejsze artykuły na KCI były żartami z okazji Prima Aprilis | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wiele było dziś żartów, żarcików i śmieszków. Tradycyjnie z okazji Prima Aprilis próbowaliśmy lekko Was "wkręcić" niektórymi naszymi materiałami, ale nic by z tego nie było, gdyby nie poczucie humoru i chęć współpracy innych. Które z naszych artykułów na KCI były tylko żartami i kto dołożył swoją cegiełkę do tej zabawy?

Reklama

Prima Aprilis na KCI, dwa artykuły to żarty

Dzisiaj wystarczyło chociażby przejrzeć media społecznościowe, żeby zobaczyć, jak wiele osób, firm i instytucji troszkę pofantazjowało. No ale w taki dzień można patrzeć na świat z nieco większym przymrużeniem oka.

Tak też tradycyjnie zrobiliśmy i my, a wraz z nami kutnowskie instytucje, którym w tym miejscu gratulujemy dystansu i dziękujemy!

Zapewne wielu zdziwiło się, gdy gruchnęła wiadomość o castingu na Króla Róż. Jeśli od rana robisz zdjęcia swojej twarzy by wybrać to najkorzystniejsze i zdążyłeś już kilka razy zmierzyć swój wzrost to - jakby to powiedzieć... chyba zmarnowałeś sobotę ;)

News o castingu na Króla Róż był żartem, więc w Święto Róży tradycyjnie Kutnem rządzić będzie wyłącznie Jej Wysokość. Swoją drogą ciekawe, ile zgłoszeń na casting wpłynęło na skrzynkę mailową KDK.

Tymczasem Paniom przypominamy, że wciąż możecie się zgłaszać!

A może jesteś pasjonatem historii i z zaciekawieniem czytałeś artykuł o wyjątkowym znalezisku w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kutnie?

Tę informację (niestety) również jesteśmy zmuszeni zdementować. Sami bardzo chętnie podrzucilibyśmy pracownikom Biblioteki akt darowania miasta, gdybyśmy tylko byli w posiadaniu takowego.

Ale nie jesteśmy, prawdopodobnie nikt nie jest, lecz jeśli jednak ktoś ten akt posiada, to musiał się nieźle zdziwić na widok tego newsa (jak masz ten akt to nie bądź taki, podrzuć gdzie trzeba!).

Historyczna sensacja z Kutnem i naszą biblioteką w rolach głównych… to byłoby coś! Liczymy, że może kiedyś podobnego kalibru wydarzenie faktycznie będzie miało miejsce, tymczasem zachęcamy Was, by odwiedzać mury biblioteki. Aktu darowania naszego miasta wprawdzie tam nie ma, ale zapewniamy, że w MiPBP na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy