Reklama

Reklama

Awantura na kutnowskim dworcu. Mężczyzna pobity pałką. Co tam się stało?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe (archiwum)

Awantura na kutnowskim dworcu. Mężczyzna pobity pałką. Co tam się stało? - Zdjęcie główne

Na kutnowskim dworcu agresywny mężczyzna zabrał ochroniarzowi pałkę typu "tonfa" i kilkukrotnie uderzył go w głowę | foto poglądowe (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ochroniarz kutnowskiego dworca został pobity pałką przez awanturującego się mężczyznę. Do zdarzenia doszło przed wejściem do budynku dworca. Straż Ochrony Kolei informuje, że napastnik nagle podszedł do ochroniarza, wyjął mu z kamizelki taktycznej pałkę typu ,,tonfa’’ i kilkukrotnie uderzył go w głowę. Jakie są kulisy tego zajścia?

Reklama

Dworzec w Kutnie: ochroniarz pobity pałką

Do tego zdarzenia doszło we wtorek, 28 marca br. Jak informuje SOK dyżurny zmiany z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Kutnie został poinformowany o bójce na terenie dworca kolejowego w Kutnie.

- Na miejsce skierowany został patrol SOK z Posterunku w Kutnie, który ujął sprawcę pobicia pracownika ochrony. Mundurowi wobec agresora zastosowali środki przymusu bezpośredniego, a poszkodowanemu udzielili pomocy przedmedycznej, wzywając jednocześnie Pogotowie Ratunkowe i Policję – informuje Straż Ochrony Kolei.

Funkcjonariusze SOK ustalili okoliczności zdarzenia. Relacjonują, że jak się okazało nietrzeźwy sprawca wyładował agresję na pracowniku ochrony dworca po tym jak ten zwrócił mu uwagę, by nie awanturował się na terenie obiektu. 

Straż Ochrony Kolei przekazała agresora policji

- W trakcie interwencji młody mężczyzna nie wykonywał poleceń ochroniarza, doszło więc między nimi do szarpaniny. W pewnym momencie napastnik wyjął z kamizelki taktycznej ochroniarza pałkę typu ,,tonfę’’ i trzykrotnie uderzył go w głowę. Całą sytuację zauważył przechodzący przez dworzec 21-letni podróżny – opisuje SOK.

W skutek napaści pracownik ochrony doznał urazu głowy, czego dowodem były widoczne obrażenia m.in. krwawienie w wyniku przerwania ciągłości skóry i silny ból głowy. Po udzieleniu wykwalifikowanej pomocy medycznej przez ratowników medycznych okazało się, że wymaga dalszej hospitalizacji. 

- Poszkodowany został więc przetransportowany do kutnowskiego szpitala samorządowego. Ujętego napastnika patrol SOK przekazał funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, którzy prowadzą dalsze czynności w sprawie – podaje Straż Ochrony Kolei.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy