Reklama

Rodzinne konto oszczędnościowe Nest Banku z nawet 30% bonusem

Opublikowano:
Autor:

Rodzinne konto oszczędnościowe Nest Banku z nawet 30% bonusem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od października na polskim rynku bankowym funkcjonuje nowy stary gracz – chodzi o prorodzinny Nest Bank. Oprócz darmowego konta bankowego oferuje on specjalne konto oszczędnościowe, premiujące długoletnie systematyczne rodzinne oszczędzanie.

Wprawni obserwatorzy tej branży wiedzą jednak, że szeroko reklamowana instytucja wcale nie jest taka świeża. Tak naprawdę Nest Bank to kolejna odsłona BIZ Banku i Banku Smart.

Oferta Nest Banku: tanio i z procentem

W ofercie Nest Banku znajdują się rozmaite produkty. Obok konta oszczędnościowego można znaleźć także m.in. darmowe konto osobiste. Ta propozycja także sprzyja rodzinnemu budżetowi. Rachunek jest całkowicie bezpłatny - opłaty za prowadzenie, kartę, przelewy wynoszą 0 zł.

Lokata Witaj

Nest Bank może kusić lokatami. Godną polecenia propozycją jest Lokata Witaj. Niestety, ta propozycja jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów banku. To znaczy, że dawni klienci BIZ Banku oraz Banku Smart obejdą się smakiem. Lokata Witaj otwierana jest na 3 miesiące i ma oprocentowanie 4% w skali worku. Minimalną kwotą lokaty jest 1000 zł, maksymalną 10000 zł.

Lokata na Nowe Środki

W ofercie banku można także znaleźć Nest Lokatę na Nowe Środki. Ta alternatywa może spodobać się tym, którzy nie mają zamiaru otwierać konta. Oprocentowanie tej lokaty wynika z kilku czynników. Ważne są m.in. sposób założenia lokaty (z kontem lub bez) oraz okres jej trwania (3 miesiące lub 6 miesięcy).

Co ważne, wszystkie produkty oferowane przez Nest Bank są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Nest Rodzinne Oszczędności - konto oszczędnościowe z bonusem do 30%

Ogromne nadzieje komentatorów budziła zapowiadana oferta rodzinnego konta oszczędnościowego. Faktycznie, alternatywa proponowana przez Nest Bank jest co najmniej interesująca. Na czym polega usługa? Właściciel konta musi zadeklarować kwotę, jaką co miesiąc chce wpłacać na rachunek. Jeżeli przez rok będzie sumiennie wywiązywał się ze swojego przyrzeczenia, wówczas bank wypłaci premię. W zależności od różnych warunków premia od Nest Banku (oprócz oprocentowania) może wynosić od 2% do 30% rocznych wpłat.

Czy taka propozycja się opłaca? To zależy. Częściom rodzin z pewnością tego rodzaju oferta przypadnie do gustu. Ale nie każdej. Po pierwsze wpłacana kwota musi wynosić minimum 50 zł. Górna granica zależy od deklaracji klienta – Nest Bank proponuje taki system oszczędzania nawet na 15 lat. Kolejną wadą jest brak możliwości wypłacenia pieniędzy bez utraty kolejnej premii. Prawdziwą sensacją jest jednak obostrzenie związane z ilością posiadanych dzieci. Im większa rodzina klienta, tym większe oprocentowanie Nest Rodzinne Oszczędności.

Reasumując – tego typu oferta to rzeczywiście ukłon w stronę polskich rodzin. Rachunek jest dobrą alternatywą dla tych z nas, którzy chcą zabezpieczyć byt swoich dzieci. Nest Bank planuje funkcjonować na rynku jako instytucja pewna i stabilna. To właśnie z tego powodu usługi oferuje się na wiele lat.

Recenzje Nest Banku:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE