Reklama

Rodziny się nie wybiera, chyba że na www.szlachetnapaczka.pl

Opublikowano:
Autor:

Rodziny się nie wybiera, chyba że na www.szlachetnapaczka.pl - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na taki wybór czeka jeszcze 10 rodzin w rejonie Kutno. Wyzwaniem na dzień dzisiejszy jest zaspokojenie dobrze rozeznanych potrzeb rodzin bądź osób samotnych, które pomocy potrzebują, choć o nią nie prosiły. Dlatego szukamy Darczyńców, którzy nam w tym pomogą.Darczyńcy przeważnie przygotowują paczki nie sami, lecz w grupach, ze swoją rodziną, przyjaciółmi, kolegami z pracy czy studiów. Darczyńcami zostają całe klasy szkolne, stowarzyszenia i firmy. Średnio SZLACHETNĄ PACZKĘ dla jednej rodziny przygotowuje 36 osób.

Zapraszamy wszystkich do wchodzenia na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybrania rodziny, której można dać impuls do zmiany. Pomoc tym rodzinom nie pozostaje bez odpowiedzi - odpowiedzią zawsze jest wdzięczność wyrażana słowami, łzami wzruszenia, życzliwym uśmiechem lub ta tkwiąca w sercach rodzin i trwająca najdłużej, być może do końca życia.

Tegoroczny Finał SZLACHETNEJ PACZKI, czyli czas kiedy przygotowana pomoc trafi do rodzin, odbędzie sie w całej Polsce 12 i 13 grudnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE