Reklama

Reklama

Rowerowe szaleństwo w sercu Kutna. Zobacz, co czeka na mieszkańców [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wiedza o zasadach ruchu drogowego i bezpiecznym poruszaniu się jest kluczowa. Właśnie temu ma służyć Miasteczko Rowerowe, które pojawiło się dzisiaj na kutnowskim Placu Wolności. Możecie skorzystać ze wszystkich atrakcji jeszcze do 18:00.

Reklama

Mobilne Miasteczko Rowerowe to atrakcja edukacyjna dla dzieci z mini ulicami, znakami drogowymi i torem przeszkód. Organizator w formie zabawy stara się skutecznie przekazać szereg informacji o ruchu komunikacyjnym. Dokładnie z tego mogą dzisiaj skorzystać ci młodsi, jak i starsi mieszkańcy naszego miasta. 

- Pokazujemy jak prawidłowo zakładać kaski i przedstawiamy zasady ruchu drogowego. Dzieciaki mogą przyjechać na swoich rowerach. Z naszej strony zapewniamy kilka rowerów i kaski – informują organizatorzy. 

Dzieci, które pojawią się na Placu Wolności mogą liczyć na opiekę animatorów, przejażdżkę po torze przeszkód i świetnie odwzorowanych ulicach ze znakami. Dostępne jest też stanowisko z alkogoglami oraz kaski i rowery dla osób w różnym wieku. Podsumowując - każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jeśli jeszcze nie odwiedziliście tego miejsca, nie czekajcie. Miasteczko czeka na Was do 18:00. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE