Reklama

Rowerowy weekend

Opublikowano:
Autor:

Rowerowy weekend - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Klub Turystyczny przygotował dla wszystkich miłośników rajdów rowerowych weekendowe atrakcje ph. "Rowerowy weekend". W ramach tej imprezy przewidziano dwie wycieczki. Pierwsza odbędzie się już dzisiaj. Będzie to przejazd do Krośniewic na spotkanie z grupą rowerzystów jadącą do Kutna z Jeleniej Góry - rowerowe przywitanie gości. Późnie będzie wspólny przejazd z Krośniewic przez Kutno i Mnich do Oporowa. Start o godzinie 9:00 na pl. Piłsudskiego.

Trasa rajdu: Kutno – Gołębiewek Nowy – Grochów – Grodno – Perna – Krośniewice – Nowe – Witów – Wroczyny –Woźniaków – Kutno – Malina – Komadzyn – Mnich – Oporów – Kutno. W każdej chwili można się dołączyć do rajdu!

W niedzielę odbędzie się kolejna przejażdżka, będzie to Rowerowy Rajd Rodzinny. Zbiórka chętnych rowerzystów o godzinie 9:45 na pl. Piłsudskiego. Trasa: Kutno – Woźniaków – Leszczynek – Kutno, licząca ok. 16 km.

Koszt uczestnictwa w obu rajdach jest bezpłatny.

Integracja środowiska turystów (głównie rowerowych) to główny cel, który chcą osiągnąć organizatorzy. Komandorem imprezy jest Bartosz Wojciech Serenda.

Impreza pod patronatem Prezydenta Miasta Kutno, Wójta Gminy, Rektora WSGK w Kutnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE