Rozdajemy bilety na mecz Widzewa z Zagłębiem!

Rozdajemy bilety na mecz Widzewa z Zagłębiem! - Zdjęcie główne

WydarzeniaTerminarz meczów Widzewa Łódź jest napięty - wczoraj piłkarze zremisowali 1:1 Z GKS Bełchatów, a już w niedzielę zagrają z Zagłębiem Lubin. Mecz rozpocznie się o godz. 17:15.W związku z niedzielnym spotkaniem ogłaszamy szybki konkurs: pierwsze pięć osób otrzyma jednoosobowe zaproszenia na mecz Widzew Łódź - Zagłębie Lubin. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto i w której minucie strzelił bramkę dla Widzewa we wczorajszym meczu z Bełchatowem? Można pomylić się o pięć minut.

Odpowiedzi prosimy wysyłać tradycyjnie mailem na adres konkurs@kutno.net.pl, podając w temacie maila hasło Widzew-Zagłębie, a w treści: imię i nazwisko, numer telefonu, numer PESEL oraz numer Karty Identyfikacji Kibica (lub informację o jej braku).

Informujemy również, że bilety na wczorajszy mecz z Bełchatowem otrzymali: Krystian Kuźnicki, Mateusz Witkowski, Kacper Kamiński, Maciej Ciężkowski i Michał Błaszczyk. Kto wygra kolejne zaproszenia, przekonamy się w najbliższym czasie.