Reklama

Rozpocznij nowy sezon taneczno-fitnessowy ze Studiem Tańca Alibi! Tańcz, ćwicz i poczuj radość życia!

Opublikowano:
Autor:

Rozpocznij nowy sezon taneczno-fitnessowy ze Studiem Tańca Alibi! Tańcz, ćwicz i poczuj radość życia! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Studio Tańca Alibi w nowym sezonie przygotowało szeroką gamę zajęć tanecznych, fitnessowych i rehabilitacyjnych. Nasza oferta obejmuje zajęcia solo dla kobiet i zajęcia w parze dla dorosłych i seniorów. Gwarantujemy, że z nami z nie tylko poprawicie sylwetkę i zrzucicie zbędne kilogramy ale przede wszystkim będziecie świetnie się bawić i zaczniecie czerpać radość i przyjemność z tańca.Startujemy 14 września i już uruchamiamy zapisy!

Oto nasze propozycje:

Zajęcia rehabilitacyjne:
-Zdrowy kregosłup
-Gimnastyka dla Seniorów

Zajęcia fitnessowe:
-Aerobic (Brzuch-Uda-Pośladki)
-Cardio (Trening odchudzający)

Zajęcia fitnessowo-taneczne:
-Zumba Fitness
-Salsation NOWOŚĆ

Zajęcia taneczne w parze dla młodzieży, dorosłych i seniorów:
-Kursy tańca dla narzeczonych i weselników
-Pierwszy Taniec (lekcje indywidualne)

Opisy zajęć:

I. ZAJĘCIA REHABILITACYJNE

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zdrowy kręgosłup- zajęcia dla osób prowadzących siedzący tryb życia oraz cierpiących na bóle kregosłupa. Zajęcia prowadzone są przez fizjoterapeutkę. Trening składa się z szeregu ćwiczeń oraz wielu technik terapeutycznych. Głównym celem gimnastyki jest zwiększenie elastyczności naszego ciała, wzmocnienie mięśni głębokich odpowiadających stabilizacji kręgosłupa jak również rozciągnięcie przykurczonych mięśni powstałych wskutek braku aktywności fizycznej. Zajęcia te poprawiają ogólną sprawność ciała a uczestnicy już po kilku treningach odczuwają poprawę samopoczucia fizycznego jak i psychicznego.

Termin zajęć: (sala baletowa A)

Środa:
17.00-18.00- grupa I
18.00-19.00-grupa II


I1.ZAJĘCIA DLA SENIORÓW

GIMNASTYKA DLA SENIORÓW

Gimnastyka dla Seniorów oparta jest na ćwiczeniach ogólnousprawniających, które wpływają na cały organizm człowieka. Celem ćwiczeń ogólnousprawniających jest wzmocnienie i rozciągnięcie mięśni, zachowanie pełnego zakresu ruchu w stawach i pełnej długości mięśni, poprawienie przepływu krwi, utrzymanie dobrej czynności układu oddechowego i nerwowego z akcentem na profilaktykę i korekcję wad postawy. Sprzyjają rozwojowi sprawności ogólnej siły mięśniowej, gibkości i elastyczności.

Termin zajęć: wtorek godz.16.00 - 17.00 (sala baletowa A)


III. ZAJĘCIA FITNESSOWE

CARDIO – (TRENING ODCHUDZAJĄCY)

Cardio - Trening odchudzający – to zajęcia spalające tkankę tłuszczową, angażujące wszystkie partie mięśniowe. Prowadzone są ze stałą intensywnością tak by stworzyć jak najlepsze warunki do spalania tkanki tłuszczowej. Zajęcia opierają się na treningu cardio i dopełnione są ćwiczeniami kształtującymi sylwetkę i wzmacniającymi mięśnie. Trening cardio, inaczej trening wytrzymałościowy lub tlenowy, jest najczęściej polecanym wysiłkiem dla osób odchudzających się. Może być stosowany praktycznie przez wszystkich, bez względu na wiek, płeć i poziom wydolności fizycznej. Jego stosowanie w znaczący sposób wpływa na poprawę przemiany materii, wpływa na dotlenienie organizmu a także zwiększenie wydajności pracy serca i płuc.

Termin zajęć: wtorek godz.17.00 - 18.00 (sala baletowa A)


AEROBIC – (BRZUCH - UDA -POŚLADKI)

Aerobic wyszczuplający (Brzuch - Uda – Pośladki) -Są to zajęcia (ćwiczenia) wzmacniające mięśnie i redukujące tkankę łuszczową w najbardziej problematycznych miejscach u kobiet. Charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Oprócz modelowania sylwetki zajęcia świetnie wpływają na kondycję całego ciała. Polecane osobom, które nie lubią skomplikowanej choreografii czy bardzo intensywnego tempa zajęć.

Termin zajęć: środa godz.20.00 - 21.00 (sala baletowa A)


IV. ZAJĘCIA FITNESSOWO-TANECZNE

SALSATION (NOWOŚĆ W POLSCE I KUTNIE)

Salsation to nowy program taneczno-fitness'owy, który w Azji popularnością pobił największe światowe programy fitness, a teraz wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański.

Program kładzie silny nacisk na zabawę, połączoną z rozwijaniem własnej świadomości ciała i muzykalności - dlatego w nazwie użyte zostało słowo "sensation", oznaczające odczucia i wrażenia

Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Każdy, kto kocha taniec, jest mile widziany.

Twórcą programu Salsation jest pochodzący z Wenezueli profesjonalny tancerz i światowy prezenter dance & fitness Alejandro Angulo.


Termin zajęć: Poniedziałek godz.18.30 - 19.30 (sala baletowa A)


ZUMBA FITNESS

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Zumba to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy.

Termin zajęć: środa godz.19.00-20.00 (sala baletowa A)

Koszt zajęć:
40zł/miesiąc (4 zajęcia)
70zł/miesiąc (8 zajęć)
90zł/miesiąc (12 zajęć)
130zł/miesiąc Pakiet Open (wszystkie zajęcia fitness)


Miejsce zajęć: Kutnwski Dom Kultury

Informacje i zapisy: Dorota Ciołkowska tel.504-927-481
więcej szczegółów o nas i o naszych zajęciach na stronie: www.studiotancaalibi.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE